VCI ALÜMİNYUM PAKETLEME HİZMETİ

VCI ALÜMİNYUM

Vci Alüminyum Paketleme Hizmeti , Deniz yolu ve İhracat sevkiyatlarında mükemmel kalitede Vci Aluminyum Paketleme hizmetlerini uluslararası standartlara uygun ve kalitede müşlerilerimizin gereksinimlerini tam olarak sağlamaktayız.Kargonuzu güvenli bir şekilde varış noktasına ulaşması en önemli unsurdur. Çevresel faktörler,tuz yüklü deniz havası ve zararlı UV ışınlarıdan korumak için AND sizin için hizmet vermekte.

Vci Alüminyum Paketleme Hizmeti

Vci Aluminyum Paketleme , Deniz yolu ve İhracat sevkiyatlarında mükemmel kalitede Vci Aluminyum Paketleme hizmetlerin uluslararası standartlara uygun ve kalitede müşterilerlerimizin gereksinimlerin tam olarak sağlamaktayız.Kargonuzu güvenli bir şeklde varış noktasına ulaşması en önemli unsurdur. Çevresel faktörler,tuz yüklü deniz havası ve zararlı UV ışınlarıdan korumak için AND sizin için hizmeti vermektedir..

- %100 Nem Koruması
- Korozyon Önleyici
- Suya Dayanıklı
-Ekonomik Maliyet Etkinliği

Yük Sabitleme

Lashing Hizmetleri

Hizmetlerimizi Kontrol Edin

Shrink Paketleme

Shrink Wrap

Hizmetlerimizi Kontrol Edin

Vcı Paketleme

VCI Aluminyum

Hizmetlerimizi Kontrol Edin

Sandıklama

Sandıklama Hizmetleri

Hizmetlerimizi Kontrol Edin

Biz Kimiz ?

Şirket hakkında

Yolculuğumuz Lashing ve ihracat ambalajı sektörünü daha işlevsel hale getirme fikriyle başladı.

Kaptan Alkan ÇAĞLAR

Kaptan Alkan Çağlar Andenizcilik Şahıs Firması adı altında 2002 tarihinde ilk şirketimiz faaliyetine başlamıştır. Gelişen koşullar ve talepler çerçevesinde 2016 yılında firmamız Anonim Şirkete dönüştürülmüş ve profesyonel yönetim kadroları ile desteklenerek kurumsal yapılanmasını tamamlamıştır.Bugün itibarı ile ISO-9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 belgelerine haiz olan firmamız konusunda gerekli tüm eğitimleri almış ve ilgili kanunların gerektirdiği tüm belgelere sahip profesyonel kadrosu ile yük bağlama kuvvetlerinin hesaplanması sırasında TS EN 12195-2 standartlarına uyan, TS EN 12195-2 standardlarında Textile Webbing (Tekstil Dokuma) sabitleme ürünleri, TS EN 12385-4+A1 standartlarında Steel Wire Ropes (Çelik Tel Halatlar) sabitleme ürünleri, ISPM-15 standarlarında Dunnage Wood (Destekleme ağaçları) ürünleri ile hizmet veren bir yapıya kavuşmuştur.Siz değerli müşterilerimizin talepleri çerçevesinde hizmetin tek elden verilmesinin getireceği sorumluluk, devamlılık, kalite ve maliyet avantajları dikkate alınarak kurumsallaşma aşamasında paletleme, sandıklama, ambalajlama, ön taşıma, vinç ve forklift ile yükleme gibi tamamlayıcı hizmetler ürün yelpazemize eklenmiş konu hakkındaki uzman personel eğitimlerimiz tamamlanmıştır. 2016 senesi itibarı ile kurumsal yapılanmasını tamamlamış uluslararası standartlarda sertifikalı Lashing & Securing, Paletleme, Sandıklama, Ambalajlama ( VCI vakumlu Aluminyum kaplama, Kraft kaplama, Shrink Wrap Paketleme, Streçleme), gibi konteyner ve gemi dolumu sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda uzmanlaşmış profesyonel kadroları ile hizmet sunan ANDENİZCİLİK A.Ş. Türkiye’de sektörünün simgesi olmuştur.

Bizim Operasyon

” çalışmalarımız mükemmelik ilkelerine dayalı “

SOSYAM MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP ETTİNİZ Mİ?

@andenizcilik

Tamamlamış olduğumuz proje ve işlerimizi güncel olarak sürekli sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz.Bizi daha yakından takip etmek güncel resim ve görsellerimize ulaşmak , referans almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Başlıca Hedeflerimiz ?

– GÜNCELLENMİŞ ÜRÜNLER

Lashing Hizmetleri ve ihracat ambalajı sektörünün getirmiş olduğu yenilikleri uluslararası piyasada sürekli takip edip yenilikçi ve öncü olmak.

– UYGUN FİYAT , KALİTELİ VE PROFESYONEL HİZMET

Fiyatlarımızı lashing ve paketleme sektöründe rekabetçi piyasaya uygun , en üst kalitede malzemeden ve kaliteden ödün vermeden sorunsuz güvenilir hizmet sağlamak.

– DAHA FAZLA ŞİRKET İLE İŞBİRLİĞİ

Lashing ve ihtacat ambalajlarında vermiş olduğumuz hizmetler ile kurumsal alt yapımızla müşterilerimizin isteklerini uygun referanslarımız ile birlikte, tecrübemiz, hizmet kalitemiz, sürekliliğimiz ve talepleri yerine getirme hızımız ile tam çözüm odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman ön planda her zaman tutmak.

İletişim Bilgilerimiz

Profesyonel Hizmetlerimizden Yararlanmak için…

Lashing Hizmetleri ( Yük Sabitleme ) ve İhracat ambalajı ile alakalı daha fazla detay ve bizi tanımak için aşağıdan bize mesaj bırakabilir veya yapılacak projelerinize ihtiyaç varsa fiyat soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Blog Yazılarımız

kendi tarzımızla beklentileri aşıyoruz

Lashing Hizmetleri ve İhracat Ambalajında ( Shrink Wrap , Vci Aluminyum , Sandıklama ) sizlere esnek , güvenli ve güvenilir çözüm üreten firmamızla iletişime geçin , çoğu zaman en önemli olan en küçük ayrıntılardır.