Yük Bağlama ve Sabitleme Hizmetleri

LASHING HİZMETLERİ

Lashing ( Yük Sabitleme ) için endişelenmenize gerek kalmadan değerli eşyalarınızı sabitlemek, paketlemek, hasarsız teslimatı sağlamak için bir yol mu arıyorsunuz?AND size yardım etmek için uzmanlaşmış kadrosuyla hizmetinizde.Uygulamalarımız uluslararası standandartlara ve belgelere sahip ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Yüklerin bağlama kuvvetlerinin hesaplanması sırasında TS EN 12195-2 standartlarını uygulamaktayız.Bunu doğru güvenlik çözümü olarak görüyoruz. Amacımız yükün varış noktasına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak.

SHRINK WRAP PAKETLEME HİZMETLERİ

SHRINK WRAP PAKETLEME

Deniz yolu ve ihracat sevkiyatlarında yükleri tuz yüklü deniz havası , zararlı uv ışınlarından ve yol kiri gibi çevresel faktörlerden korumak ve ürünü profesyonel görünüm kazandırmak için uluslararası standartlarda Shrink Wrap pakleme hizmeti deneyimlerini 7/24 hizmet odaklı AND farkı ile keşfetmek için bize ulaşın.Shrink Wrap ambalajının ek bir özelliği de ürünlerinizi tanıtan renkler, kelimeler, resimler ve logolarla tasarlanabilmesidir. Üretim zemininizden son kullanıcıya ulaşana kadar, ürününüz sadece plastiğe değil, markanıza sarılıdır.

VCI ALUMİNYUM PAKETLEME HİZMETLERİ

VCI ALUMİNYUM

7/24 hizmet odaklı Deniz yolu ve İhracat sevkiyatlarında mükemmel kalitede Vci Aluminyum Paketleme hizmetlerini uluslararası standartlara uygun ve kalitede müşlerilerimizin gereksinimlerini tam olarak sağlamaktayız.Kargonuzu güvenli bir şekilde varış noktasına ulaşması en önemli unsurdur. Çevresel faktörler,tuz yüklü deniz havası ve zararlı UV ışınlarıdan korumak için AND sizin için hizmet vermekte.Malınızın güvenliği için AMBALAJLAMA tercihinizi yaparken en az fiyat kadar uygulanacak malzenin kalitesine ve uygulama ekibinin tecrübesine, dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır sevkiyatlarınızın selametle ulaşmasını temenni ederiz.

OT' VE FR' BRANDA HİZMETLERİ

BRANDA HİZMETLERİ

Taşımacılıkta gabari dışı, over dimensions, over size, taşmalı v.b. pek çok farklı tabir ve deyim ile anılan uluslararası standartlar dışı ebatlardeki ürünlerin gerek kara gerekse deniz yolu ile taşınmaları sırasında dış etkenlerden korunmaları için en sık müracaat edilen yöntemlerden biri tarpoulin (branda) hizmetleri için AND size tam çözüm odaklı hizmet sunmakta.Açık yük branda uygulamaları: Flat Rack, Platform konteyner üzeri uygulamalar, 2- Mafi üzeri uygulamalar, 3- TIR üzeri uygulamalar, 4- Gemi üstü uygulamalar, Open Top – O/H (taşmalı) Konteyner Uygulamaları

Güçlü Yanlarımıza Odaklanıyoruz

Kurumsal yapımızla

Lashing ve ihracat ambalajı sektörümüzdeki gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmanın ötesinde, yaratıcısı olarak öncü konumumuzu güçlendirmek, bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerin ötesinde bütünsel çözümler üretiyoruz.

Çalışma Felsefemiz

7/24 Çözüm odaklı

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutup, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunlugu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla lashing ve ihracat ambalajları sektöründe lider bir kuruluş olmayı vizyon edinmiştir.

Biz Ne Yapıyoruz ?

Hizmetlerimiz

An Denizcilik olarak lashing ( yük sabitleme ) ve ihracat ambalajında ihtiyaç duyulan shrink wrap paketleme , vci aluminyum paketleme , sandıklama ve brandalama hizmetlerinde çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Lashing Hizmetleri

Yük Sabitleme

İncele..

Shrink wrap

Shrink Wrap

İncele..

vcı aluminyum

Vci Aluminyum

İncele..

sandıklama hizmetleri

Sandıklama

İncele..

brandalama hizmetleri

Brandalama

İncele..

Biz Kimiz ?

Şirket Hakkında

Yolculuğumuz lashing ve paketleme hizmetlerini daha işlevsel hale getirme fikriyle başladı.
Alkan ÇAĞLAR
KAPTAN

Kaptan Alkan Çağlar Andenizcilik Şahıs Firması adı altında 2002 tarihinde ilk şirketimiz faaliyetine başlamıştır. Gelişen koşullar ve talepler çerçevesinde 2016 yılında firmamız Anonim Şirkete dönüştürülmüş ve profesyonel yönetim kadroları ile desteklenerek kurumsal yapılanmasını tamamlamıştır.Bugün itibarı ile ISO-9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 belgelerine haiz olan firmamız konusunda gerekli tüm eğitimleri almış ve ilgili kanunların gerektirdiği tüm belgelere sahip profesyonel kadrosu ile yük bağlama kuvvetlerinin hesaplanması sırasında TS EN 12195-2 standartlarına uyan, TS EN 12195-2 standardlarında Textile Webbing (Tekstil Dokuma) sabitleme ürünleri, TS EN 12385-4+A1 standartlarında Steel Wire Ropes (Çelik Tel Halatlar) sabitleme ürünleri, ISPM-15 standarlarında Dunnage Wood (Destekleme ağaçları) ürünleri ile hizmet veren bir yapıya kavuşmuştur.Siz değerli müşterilerimizin talepleri çerçevesinde hizmetin tek elden verilmesinin getireceği sorumluluk, devamlılık, kalite ve maliyet avantajları dikkate alınarak kurumsallaşma aşamasında paletleme, sandıklama, ambalajlama, ön taşıma, vinç ve forklift ile yükleme gibi tamamlayıcı hizmetler ürün yelpazemize eklenmiş konu hakkındaki uzman personel eğitimlerimiz tamamlanmıştır. 2016 senesi itibarı ile kurumsal yapılanmasını tamamlamış uluslararası standartlarda sertifikalı Lashing & Securing, Paletleme, Sandıklama, Ambalajlama ( VCI vakumlu Aluminyum kaplama, Kraft kaplama, Shrink Wrap Paketleme, Streçleme), gibi konteyner ve gemi dolumu sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda uzmanlaşmış profesyonel kadroları ile hizmet sunan ANDENİZCİLİK A.Ş. Türkiye’de sektörünün simgesi olmuştur.

Bizden Resimler

” Profesyonel temellerimizle beklentiyi yükseltiyoruz “

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP ETTİNİZ Mİ ?

Tamamlamış olduğumuz proje ve işlerimizi güncel olarak sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz.Bizi daha yakından takip etmek güncel resim ve görsellerimize ulaşmak , referans almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Başlıca Hedeflerimiz

2016’dan beri yenilikle iç içeyiz

  • Lashing ve ihracat ambalajı sektörünün getirmiş olduğu yenilikleri uluslararası piyasada sürekli takip edip yenilikçi ve öncü olmak.
  • Fiyatlarımızı rekabetçi piyasaya uygun , en üst kalitede malzemeden ve kaliteden ödün vermeden sorunsuz güvenilir hizmet sağlamak.
  • Vermiş olduğumuz hizmetler ile kurumsal alt yapımızla müşterilerimizin isteklerini uygun referanslarımız ile birlikte, tecrübemiz, hizmet kalitemiz, sürekliliğimiz ve talepleri yerine getirme hızımız ile tam çözüm odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman ön planda tutmak.

İletişim Bilgilerimiz

Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için

Daha fazla detay ve bizi tanımak için aşağıdan bize mesaj bırakabilirsiniz veya yapılacak projelerinize ihtiyaç varsa fiyat soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.