BRANDALAMA HİZMETLERİ

BRANDALAMA

Brandalama hizmetinde AND olarak uzmanlaşmış kadromuzla yüklerin zorlu hava şartlarında yüklerin zarar görmemesi için istenilen ebat ve ölçülere göre branda uygulamasını yapmaktayız.Brandalama Hizmetin de Kargonun güvenliği için branda tercihinizi yaparken en az fiyat kadar uygulanacak malzemenin kalitesine ve uygulama ekibinin tecrübesine dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır tüm nakliyatlarınızın selamatle nihai varış yerlerine ulaşmasını temenni ederiz.

Brandalama Hizmeti

Taşımacılıkta gabar dışı, over dimensons, over size, taşımalı v.b. pek çok farklı tabir ve deyim ile anılan uluslararası standartlar dışı ebatlardaki ürünlerin gerek kara gerekse deniz yolu ile taşınmaları sırasında dış etkenlerden korunmaları için en sık müracaat edilen yöntemlerden biri tarpouln (branda) uygulamasıdır.Brandalama uygulamalarını başlıca iki ana başlık altında toplayabiliriz. Açık yük branda uygulamaları: Open Top – O/H (taşımalı) Konteyner Uygulamaları Brandalama hizmetinde AND olarak uzmanlaşmış kadromuzla yüklerin zorlu hava şartlarında yüklerin zarar görmemesi için istenilen ebat ve ölçülere göre branda uygulamasını yapmaktayız.Kargonun güvenliği için branda tercihiniz yaparken en az fyat kadar uygulanacak malzemenin kalitesine ve uygulama ekibinin tecrübesine dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır tüm nakliyatlarınızın selamatle inha varış yerlerine ulaşmasını temenin ederiz.

Yük Sabitleme

Lashing Hizmetleri

Hizmetlerimizi Kontrol Edin

Shrink Paketleme

Shrink Wrap

Hizmetlerimizi Kontrol Edin

Vcı Paketleme

VCI Aluminyum

Hizmetlerimizi Kontrol Edin

Sandıklama

Sandıklama Hizmetleri

Hizmetlerimizi Kontrol Edin

Biz Kimiz ?

Şirket hakkında

Yolculuğumuz Lashing ve ihracat ambalajı sektörünü daha işlevsel hale getirme fikriyle başladı.

Kaptan Alkan ÇAĞLAR

Kaptan Alkan Çağlar Andenizcilik Şahıs Firması adı altında 2002 tarihinde ilk şirketimiz faaliyetine başlamıştır. Gelişen koşullar ve talepler çerçevesinde 2016 yılında firmamız Anonim Şirkete dönüştürülmüş ve profesyonel yönetim kadroları ile desteklenerek kurumsal yapılanmasını tamamlamıştır.Bugün itibarı ile ISO-9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 belgelerine haiz olan firmamız konusunda gerekli tüm eğitimleri almış ve ilgili kanunların gerektirdiği tüm belgelere sahip profesyonel kadrosu ile yük bağlama kuvvetlerinin hesaplanması sırasında TS EN 12195-2 standartlarına uyan, TS EN 12195-2 standardlarında Textile Webbing (Tekstil Dokuma) sabitleme ürünleri, TS EN 12385-4+A1 standartlarında Steel Wire Ropes (Çelik Tel Halatlar) sabitleme ürünleri, ISPM-15 standarlarında Dunnage Wood (Destekleme ağaçları) ürünleri ile hizmet veren bir yapıya kavuşmuştur.Siz değerli müşterilerimizin talepleri çerçevesinde hizmetin tek elden verilmesinin getireceği sorumluluk, devamlılık, kalite ve maliyet avantajları dikkate alınarak kurumsallaşma aşamasında paletleme, sandıklama, ambalajlama, ön taşıma, vinç ve forklift ile yükleme gibi tamamlayıcı hizmetler ürün yelpazemize eklenmiş konu hakkındaki uzman personel eğitimlerimiz tamamlanmıştır. 2016 senesi itibarı ile kurumsal yapılanmasını tamamlamış uluslararası standartlarda sertifikalı Lashing & Securing, Paletleme, Sandıklama, Ambalajlama ( VCI vakumlu Aluminyum kaplama, Kraft kaplama, Shrink Wrap Paketleme, Streçleme), gibi konteyner ve gemi dolumu sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda uzmanlaşmış profesyonel kadroları ile hizmet sunan ANDENİZCİLİK A.Ş. Türkiye’de sektörünün simgesi olmuştur.

Bizim Operasyon

” çalışmalarımız mükemmelik ilkelerine dayalı “

SOSYAM MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP ETTİNİZ Mİ?

@andenizcilik

Tamamlamış olduğumuz proje ve işlerimizi güncel olarak sürekli sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz.Bizi daha yakından takip etmek güncel resim ve görsellerimize ulaşmak , referans almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Başlıca Hedeflerimiz ?

– GÜNCELLENMİŞ ÜRÜNLER

Lashing Hizmetleri ve ihracat ambalajı sektörünün getirmiş olduğu yenilikleri uluslararası piyasada sürekli takip edip yenilikçi ve öncü olmak.

– UYGUN FİYAT , KALİTELİ VE PROFESYONEL HİZMET

Fiyatlarımızı lashing ve paketleme sektöründe rekabetçi piyasaya uygun , en üst kalitede malzemeden ve kaliteden ödün vermeden sorunsuz güvenilir hizmet sağlamak.

– DAHA FAZLA ŞİRKET İLE İŞBİRLİĞİ

Lashing ve ihtacat ambalajlarında vermiş olduğumuz hizmetler ile kurumsal alt yapımızla müşterilerimizin isteklerini uygun referanslarımız ile birlikte, tecrübemiz, hizmet kalitemiz, sürekliliğimiz ve talepleri yerine getirme hızımız ile tam çözüm odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman ön planda her zaman tutmak.

İletişim Bilgilerimiz

Profesyonel Hizmetlerimizden Yararlanmak için…

Lashing Hizmetleri ( Yük Sabitleme ) ve İhracat ambalajı ile alakalı daha fazla detay ve bizi tanımak için aşağıdan bize mesaj bırakabilir veya yapılacak projelerinize ihtiyaç varsa fiyat soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Blog Yazılarımız

kendi tarzımızla beklentileri aşıyoruz

Lashing Hizmetleri ve İhracat Ambalajında ( Shrink Wrap , Vci Aluminyum , Sandıklama ) sizlere esnek , güvenli ve güvenilir çözüm üreten firmamızla iletişime geçin , çoğu zaman en önemli olan en küçük ayrıntılardır.