Vci Aluminyum Paketleme Hizmetleri

VCI ALUMİNYUM PAKETLEME HİZMETLERİ

Deniz yolu ve İhracat sevkiyatlarında mükemmel kalitede Vci Aluminyum Paketleme hizmetlerini uluslararası standartlara uygun ve kalitede müşlerilerimizin gereksinimlerini tam olarak sağlamaktayız.Kargonuzu güvenli bir şekilde varış noktasına ulaşması en önemli unsurdur. Çevresel faktörler,tuz yüklü deniz havası ve zararlı UV ışınlarıdan korumak için AND sizin için hizmet vermekte…

 • %100 Nem Koruması
 • Korozyon Önleyici
 • Suya Dayanıklı
 • Ekonomik Maliyet Etkinliği

VCI Aluminyum Bariyer nedir :

Alüminyum Bariyer film,  dış katında 12 mikron kalınlığında  polyester film, orta katında 9 mikron kalınlığında aluminyum folyo ve iç katında ise 100 µ kalınlığında  lamine edilmiş VCI özellikte PE   filmden oluşur.En ağır endüstriyel gereksinimlerle  baş edebilmek için tasarlanmış VCI Alüminyum Bariyer film, su buharı, gaz UV ışınları ve kokuya karşı mükemmel bir bariyer oluşturur.VCI Alüminyum Bariyer filmi , metal parçalar üzerinde  korozyonu engeller, ürünü nem, oksijen, dış ortamdan gelebilecek gazlar ve statik şarj nedeni ile oluşabilecek hasarlardan korur  ve uzun dönem prezervasyon sağlar. VCI Alüminyum Bariyer özellikle rutubete karşı bariyer oluşturulması gereken ortamlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş çok özel bir ambalaj malzemesidir.

Üç katlı özel yapısı sayesinde hem kendinden ısı ile yapışma özelliği sağlayabilen hem de hava ve rutubete karşı geçirimsizlik özelliği gösterebilen VCI Alüminyum Bariyer birçok endüstriyel sektörde malzemelerin tam korunmasını sağlamak amacı ile kullanılabilmektedir. VCI Alüminyum Bariyer ürünleri gerek küçük poşet ve gerekse de çok büyük  torbaların üretilmesinde kullanılabilmektedir.

Bilindiği üzere her türlü polietilen ambalaj malzemesi belli bir oranda hava geçirgenliğine izin vermektedir. İçerisinde taşınan malzemelerin en uç noktadaki rutubet ve kondense oluşumlarında dahi en ufak bir zarar görmemesi istendiği durumda ve ambalaj içerisine dışarıdan hiçbir şekilde hava geçişinin istenmediği durumlarda VCI Alüminyumun Bariyer en etkin çözümdür.

Uygulama safhaları şu şekilde sıralanabilir:

 • VCI Aluminyum Bariyer uygulamasında öncelikle ürün fotoğraflanır, net ölçüleri tespit edilir.
 •  Ölçülere ve şekile göre Torbalar fabrikada hazırlanır.
 •  Operasyon sahasında ürünler uygun vinç / forklift v.b. ekipman ile torba içine yüklenir.
 •  Ürün ölçülerine ve özelliklerine göre Torba içine devre koruyucu kapsül ve nem alıcı yerleştirilir.
 •  Torbaların içindeki hava vakumlanarak boşaltılır.
 •  Torba vakum ağzı ısıtılarak kapatılır.
 • VCI Aluminyum Bariyer kaplanmış ürün streç film ile sarılarak dış sürtünmelere karşı emniyete alınır.
 •  Ürün yükleneceği palet üstüne veya sandık içine konulup uygun ekipman (kayış, hava yastığı v.b.) ile sapitlenir.

Malınızın güvenliği için AMBALAJLAMA tercihinizi yaparken en az fiyat kadar uygulanacak malzenin kalitesine ve uygulama ekibinin tecrübesine, dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır tüm nakliyatlarınızın selamatle nihai varış yerlerine ulaşmasını temenni ederiz

Leave Your Comment Here